Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Biz dış ticaret açığı değil fazlası veren, ihracatı ithalatından fazla olan, Türkiye’nin perakende mobilya ihtiyacının yarısından fazlasını karşılayan, mobilyanın kalbi olan İnegölde çalışan ihracat sorumlularının derneği İnegöl Mobilya İhracatçıları Derneğiyiz.
2014 yılına İnegöl’deki mobilya ihracatçılarını bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan İMİDER, zaman içerisinde sadece İnegöl’de değil tüm Türkiye’de mobilya sektörünün önemli ve etkili bir parçası olmayı hedefliyor.
Şehrimize ve ülkemize fayda sağlamak, sektörel ve ticari gelişimine katkıda bulunmak, dış ticaret alanındaki eksikleri giderip ihracat oranlarını artırmak vizyonuyla çıktığımız yolda her geçen gün büyüyerek ve güçlenerek yolumuza devam ediyoruz.
Üyelerimizden aldığımız güç, şehrimizden aldığımız heyecan ve ülkemizden aldığımız destek ile büyüyerek devam ettiğimiz yolculuğumuz mobilya üretildikçe devam edecek.

İMİDER olarak Amacımız,

• Türkiye mobilya ihracatı politikalarına yön vermek.
• Türk mobilyası ihracatçılarının ortak sesi olmak ve ortak sorunların çözümü için temsil tabanı geniş bir örgütlenme kurmak.
• Bölgesel ve sektörel ihracat stratejileri geliştirilmesine fayda sağlayarak, uluslararası entegrasyona ve rekabet gücünün artmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz
Türkiye mobilya ihracatının arttırılmasına katkıda bulunarak, Türkiye’nin dünyada mobilya ihracatı yapan ülkeler içerisinde ilk 3’te yer almasına fayda sağlamak.

Misyonumuz
Türk mobilyasını dünyaya tanıtarak katma değerli ihracat gelirlerinin arttırılması ve daha fazla istihdam sağlanmasına katkıda bulunmak.

Ana Stratejimiz
Sahadan toplanan bilgi ve tecrübeleri derleyip, paydaşlarımızla ve üyelerimizle paylaşarak, akılcı ihracat stratejilerinin oluşmasına fayda sağlamak.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ